The Tree - Incentive Incentive - Wyjazdy motywacyjne Przeloty grupowe, Czartery samolotów Praktyki w Grecji
Dodaj do ulubionych Napisz do nas
O firmie The Tree
Incentive - wyjazdy motywacyjne dla Firm
Organizacja imprez
Obsługa turystyczna Firm
Wynajem samolotów, Czartery
Praktyki dla studentów w Grecji

THE TREE TRAVEL

Trochę historii...

Pomysł założenia The Tree Travel zrodził się, kiedy Prezes Zarządu Ewa Szyndler, jeszcze w czasach studenckich podróżując, zdobywała doświadczenie i kontakty w branży turystycznej. Swoje marzenia zaczęła realizować w 2005 roku, wtedy zaczęła się historia firmy.

Dzięki jasno wytyczonej wizji rozwoju i uporowi w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, powstała spółka, która dziś jest poważnym organizatorem turystyki
i partnerem liczącym się na rynku usług turystycznych.

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Siłą The Tree jest młody, profesjonalny zespół fachowców, którzy korzystając ze swojego bogatego doświadczenia i oryginalnych pomysłów zajmują się aranżacją wyjazdów motywacyjnych, grupowych, przelotów, czarterów, konferencji oraz szkoleń dla firm.

Jako prężnie rozwijająca się firma w swoich działaniach koncentrujemy się na tworzeniu nowoczesnych i niepowtarzalnych produktów.

Naszych Klientów wysyłamy m. in. na Cypr, Kubę, Teneryfę do Grecji, Turcji, Tunezji, Maroka, Portugalii. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wyjazd w dowolne wymarzone miejsce na świecie.

Organizujemy spotkania grupowe, seminaria, konferencje, targi, czy pokazy i prezentacje. Wszystko to skierowane do wymagającego, współczesnego Klienta korporacyjnego, firm i stowarzyszeń zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Specjalizujemy się w organizacji turystyki biznesowej, ale z przyjemnością zajmujemy się również organizacją wyjazdów dla grup znajomych, którzy uwielbiają spędzać wakacje we wspólnym gronie i pragną je przeżyć w wyjątkowy, nietuzinkowy sposób.

Jesteśmy zawsze przygotowani na nowe wyzwania stawiane nam przez naszych Klientów.

Jak działamy?

Tworzymy produkty zgodnie z wolą naszych klientów stawiając szczególny nacisk na konstruktywny dialog i wymianę doświadczeń.

Po pierwsze analizujemy potrzeby klienta, cele spotkania, wyjazdu oraz specyfikę uczestniczących, ponieważ każda grupa jest wyjątkowa i ma swoje indywidualne potrzeby.

Następnie proponujemy wyłącznie sprawdzone obiekty noclegowe, które znamy
i których jakości jesteśmy pewni.

Rozmawiając o cenach przedstawiamy zawsze jak najatrakcyjniejszy budżet.

Zapewniamy wypróbowanych opiekunów grupy i przewodników w kraju i zagranicą, jak również sprawdzonych podwykonawców dodatkowych usług.

Proponujemy całościową realizację imprezy, zapewniamy m.in. sprzęt konferencyjny, druki, obsługę itp.

Organizujemy niezapomniane programy artystyczne i integracyjne (incentive).

Od pięciu lat firma The Tree Travel zajmuje się również we współpracy z najlepszymi greckimi sieciami hotelowymi organizacją programu praktyk studenckich na terenie Grecji, nazwanym znacząco "Olymp". Od początku działania programu z naszej oferty skorzystało przeszło tysiąc młodych osób pragnących zdobyć doświadczenie w branży turystycznej to jest m.in. w hotelarstwie i gastronomii.

Program odbywa się w obiektach hotelowych o najwyższych standardach,
cztero- i pięciogwiazdkowych, w których studenci mają okazję poznać tajniki pracy
w branży turystycznej oraz zdobyć bezcenne doświadczenie przydatne
w późniejszej karierze zawodowej.
Każdego roku program rozpoczyna się na początku maja i trwa do końca października. Dostosowując naszą ofertę do realiów edukacji wyższej w naszym kraju, pragnąc uczynić nasz projekt dostępnym dla jak najszerszego grona studentów, oprócz sześciomiesięcznego terminu podzieliliśmy czas trwania programu na kilka krótszych okresów, trwających od trzech do czterech miesięcy.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że każdego roku z naszej oferty praktyk korzysta coraz większa liczba studentów i że możemy przyczyniać się do rozwoju naszej krajowej kadry branży turystycznej.

Firma The Tree Travel bierze udział także w takich projektach jak program ,,Uczenie się przez całe życie" Erasmus.

Nasz cel?

Każde nowe przedsięwzięcie, to dla nas okazja, aby zaspokajać kulturowe, estetyczne, czy też duchowe potrzeby odbiorców naszych usług oraz umożliwiać im odbywanie bezpiecznych podróży.

The Tree Travel Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Piękna 15/69
00-549 Warszawa
tel. (022) 416 96 47, (022) 126 84 98,
fax (022) 254 88 01,
mail: biuro@thetree.pl